KURUMSAL

Rize Çay Araştırma Ve Uygulama Merkezi - ÇAYMER

HAKKIMIZDA

Rize Çay Araştırma ve Uygulama Merkezi, Rize Ticaret Borsasının bir şirketidir. Rize Çay Araştırma ve Uygulama Merkezi bünyesinde bulunan ÇAYMER Özel Gıda Kontrol Laboratuvarı, Tarım ve Orman Bakanlığı Gıda ve Kontrol Genel Müdürlüğü'nden 19.09.2019 tarihinde Kuruluş İzin Belgesi, 10.12.2021 tarihinde de Çalışma İzin Belgesi alarak Bakanlık Onaylı Laboratuvar olmuştur.

ÇAYMER Özel Gıda Kontrol Laboratuvarı olarak en önemli sorumluluğumuz; doğru ve güvenilir analiz sonuçları ortaya koymaktır. Doğru, güvenilir ve sistemli çalışan ve bunun sonucunda da akredite olan bir laboratuvarın sonuçları uluslararası düzeyde kabul görmektedir. Kalite sistemimiz TS EN ISO/IEC 17025 standardındaki kriterler çerçevesinde laboratuvarımız bünyesinde tüm faaliyetler dokümante edilmiş, eğitim ve bilinçlendirme çalışmaları ile desteklenen personel ile deneylerin her kademesinde, başta müşteri memnuniyeti olmak üzere verilen hizmetin kaliteli, hızlı, güvenilir, ölçülebilir ve sürekli iyileştirilmesi gerektiği düşüncesi temel hedef kabul edilmiştir.

Müşteri şikayetleri ve görüşleri laboratuvarımız tarafından bir geliştirme ve iyileştirme fırsatı olarak görülmekte ve bu şekilde değerlendirmeye alınmaktadır. Müşterilerimize ait gizli bilgilerin ve ticari sırların korunması laboratuvar yönetimimiz tarafından güvence altına alınmıştır.

Laboratuvarımızda sadece Tarım ve Orman Bakanlığı Gıda ve Kontrol Genel Müdürlüğü'nden yetki alınan analiz ve metotlar kullanılmaktadır. Bunun dışında talep edilen analizler için laboratuvarımız tarafından hizmet verilmemektedir.

 

 

 

Müşteri Hizmetleri Prosedürü İçin Tıklayınız...

İstek ve Şikayet Formu İçin Tıklayınız..

Müşteri Anket Formu İçin Tıklayınız..

{cay_bg}